Магазини

44Магазина + e-shop
Напазарувай в един от 44 магазина.

Избери магазин според област.

44Магазина + e-shop
44Магазина + e-shop
Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj
Списък
Карта
Всички магазини

Магазини според местоположение

SPORTISIMO (44)

Bánovce nad Bebravou - Vendo park

Svätoplukova 1936/15A

Po - Ne: 09:00 - 20:00

banovce@sportisimo.sk

Po-Ne: 09:00 - 20:00

banskabystrica@sportisimo.sk

Bardejov - OC Bardejov

Duklianska ulica 3821

Po-Ne: 09:00 - 20:00

bardejov@sportisimo.sk

Po - Pia 10: 00 - 21: 00 a So - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava7@sportisimo.sk

Po-Ne: 09:00 - 20:00

bratislava2@sportisimo.sk

Po – Pia: 10:00 – 21:00 a So - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava5@sportisimo.sk

Bratislava - OC Danubia

Panónska cesta 16

Po - Ne: 09:00 - 20:00

bratislava3@sportisimo.sk

Po - Ne: 10:00 - 21:00

bratislava4@sportisimo.sk

Bratislava - Shopping Palace

Cesta na Senec 2/A

Po - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava6@sportisimo.sk

Brezno - S1Center

ul. Československej armády 74/64

Po-Ne: 09:00 - 20:00

brezno@sportisimo.sk

Po - Ne: 09:00 - 20:00

dunajskastreda@sportisimo.sk

Galanta - Vendo park

ul. Esterházyovcov 3169/30 I

Po-Ne: 09:00 - 20:00

galanta@sportisimo.sk

Komárno - Family Center

Bratislavská cesta 4579

Po-Ne: 09:00 - 20:00

komarno@sportisimo.sk

Po - Ne: 09:00 - 21:00

kosice@sportisimo.sk

Košice nad Jazerom

Napájadlá 1/E

Po-Ne: 09:00 - 20:00

kosice3@sportisimo.sk

Košice - Shop Box

Herlianska 60

Po-Ne: 09:00 - 20:00

kosice2@sportisimo.sk

Po - Ne: 09:00 - 18:00

levice@sportisimo.sk

Po-Ne: 9:00 - 20:00

liptovskymikulas@sportisimo.sk

Liptovský Mikuláš - Retail Park

Kamenné pole 4704/11

Po-Ne: 09:00 - 20:00

liptovskymikulas2@sportisimo.sk

Malacky - Neo Zona

Javorová 1

Po-Ne: 09:00 - 20:00

malacky@sportisimo.sk

Martin - OC Tulip

Pltníky 2

Po - Ne: 09:00 - 21:00

martin@sportisimo.sk

Martin 2 - Galéria Martin

Námestie SNP 2

Po - Ne: 09:00 - 21:00

martin2@sportisimo.sk

Michalovce - OC Michalovce

Sobranecká cesta 6014/3

Po-Ne: 09:00 - 20:00

michalovce@sportisimo.sk

Nitra - Centro Nitra

Akademická 1/A

Po - Ne: 09:00 - 20:00

nitra2@sportisimo.sk

Nitra - Family Center

Dolnočermánska 818/70

Po-Ne: 09:00 - 20:00

nitra@sportisimo.sk

Poprad - Shopping center Tatry

Svitská cesta 5072/9

Po-Ne: 09:00 - 20:00

poprad@sportisimo.sk

Poprad - OC Max

Dlhé Hony 4587/1

Po - Ne: 09:00 - 21:00

poprad2@sportisimo.sk

Považska Bystrica, Slovenských partizánov

Slovenských partizánov 1127

Po-Ne: 09:00 - 20:00

povazskabystrica@sportisimo.sk

Prešov, OC

Armádneho generála Svobodu 21

Po - Ne: 09:00 - 20:00

presov@sportisimo.sk

Prievidza - Korzo shopping park

Nábrežná 1913/5A

Po - Ne: 09:00 - 21:00

prievidza@sportisimo.sk

Rimavská Sobota - Galéria Komín

Cukrovarská 5414/1D

Po-Ne: 09:00 - 20:00

rimavskasobota@sportisimo.sk

Po-Ne: 09:00 - 20:00

ruzomberok@sportisimo.sk

Šamorín, Bratislavská

Bratislavská 2862

Po-Ne: 09:00 - 20:00

samorin@sportisimo.sk

Senica - Family Center

Obchodná 2876/5

Po-Ne: 09:00 - 20:00

senica@sportisimo.sk

Po-Ne: 9:00 - 20:00

spisskanovaves@sportisimo.sk

Stará Ľubovňa - Vendo park

Popradská 73/1853

Po-Ne: 09:00 - 20:00

staralubovna@sportisimo.sk

Topoľčany, Čsl. armády

M.Benku 5053/2C

Po - Ne: 09:00 - 20:00

topolcany@sportisimo.sk

Po-Ne: 09:00 - 20:00

trencin2@sportisimo.sk

Trenčín - OC Max

Gen. M. R. Štefánika 426

Po - Ne: 09:00 - 21:00

trencin@sportisimo.sk

Trnava - TMT

Ulica Nová 8679/6B

Po-Ne: 09:00 - 20:00

trnava2@sportisimo.sk

Trnava - OC Max

Ferka Urbánka 11

Po - Ne: 09:00 - 21:00

trnava@sportisimo.sk

Žilina - Aupark Žilina

Veľká okružná 59A

Po - Ne: 09:00 - 21:00

zilina2@sportisimo.sk

Žilina - OC Max

Prielohy 979/10

Po - Ne: 09:00 - 21:00

zilina@sportisimo.sk

Zvolen - OC Stop Shop

Cesta ku Continentalu 5

Po-Ne: 09:00 - 20:00

zvolen@sportisimo.sk